Program ŠTANDARD

Je vhodný pre všeobecné etiketovanie a splintovanie a bol vyvinutý firmou AVERY DENNISON na začiatku 60.rokov minulého storočia. Tento systém je stále najpoužívanejším spôsobom označovania tovaru alebo textilu v priemyselnej výrobe. Textilné kliešte majú pokrokový dizajn, sú pohodlné, ľahko ovládateľné a spoľahlivé. Pracujú so splintami 50 ks i 100 ks / bloček.

Použite: klasický textil, tovar, párovanie, balenie, výroba hračiek, vyžadovaná väčšia pevnosť, prípadne hrubší materiál

Textilné (splintovacie pištole): Avery Dennison Štandard, Avery Dennison GP (ekonomické prevedenie) alebo Banok
Náhradné ihly: celokovové alebo s plastovým uchytením, zosilnená Heavy Duty, Banok
Splinty: Avery Dennison STD, STD (ekonomické), TG Micro STD (od 15 mm po 50 mm), háčiky, očká ...

Program FINE FABRIC

Je vhodný pre označovanie jemných a mäkkých materiálov alebo pri aplikáciách vyžadujúce tenšie splinty. Systém bol vyvinutý za účelom zredukovania rizika vzniku dierok, uzlíkov a tým poškodenia materiálu. Tento systém je ideálny aj pre označovanie oblečenia a prádla v čistiarňach, kde NYLON splinty sú odolné voči chemikáliám a vlhkosti.

Použite: jemné a husté látky ako napr. hodváb, jemné plátna, detské oblečenie, ponožky, záclony apod. Balenie a párovanie ponožiek. Ideálne aj pre označenie oblečenia a bielizne v čistiarňach.

Textilné (splintovacie pištole): Avery Dennison Fine, Avery Denisson GP (ekonomické prevedenie) alebo Banok
Náhradné ihly: celokovové alebo s plastovým uchytením, Banok
Splinty: Avery Dennison FINE FABRIC, FINE (ekonomické), TG Micro FINE (od 15 mm po 50 mm), UXP Microspace (pre BANOK od 15 mm do 35 mm), T-End (7 mm a 11 mm, ponožkový program) ...

Program MicroTach

Jedinečný systém, ktorý nahradí nite, kovové sponky a špendlíky. Za pomoci ergonicky tvarovanej pištole MicroTach jednoducho aplikujete pevné kratučké nylonové splinty, ktoré sú najkratšie na trhu. Splinty je možné následne odstrániť jednoduchým odtrhnutím (nie je potrebné použiť nožničky).

Použite: spojenie dvoch materiálov, uchytenie tovaru o kartónový podklad, fixácia tovaru pri vystavovaní, krajčírske dielne, patchwork, balenie oblečenia pre bábiky apod.

Textilné (splintovacie pištole): Avery Dennison MicroTach
Náhradné ihly: Ultra Fine s tenkým profilom
Splinty: unikátne tenké T-End Nylon splinty (4.4 mm, 5.4 mm v čiernej alebo bielej farbe)

Program Systém 1000

Bol vyvinutý za účelom dosiahnutia vyššej produktivity a je určený pre veľkoobjemové všeobecné etiketovanie vďaka rolke 1000 splintov. Umožňuje aplikovať 1000 visačiek bez potreby častého vkladania splintov do textilných klieští (tj. 20x viac ako bežné textilné kliešte). Podávanie splintov je maximálne prepracované proti zasekávaniu. V prevedení buď ručný nástroj, ale aj ako pneumatický modul, ktorý je možné zabudovať do akejkoľvek automatizovanej linky.

Použite: všeobecné označovanie, balenie, ale aj pre aplikácie do tvrdých materiálov (Super Heavy Duty)

Textilné (splintovacie pištole): Avery Dennison System 1000
Náhradné ihly: celokovové alebo s plastovým uchytením, zosilnená Super Heavy Duty
Splinty: rolka 1000 splintov (od 19 mm po 57 mm)

Ukážky aplikácie

Ukážka textilných klieští, ihiel, splintov a aplikácií jednotlivých programov.

Kontaktujte nás. Máme riešenie aj pre Vás.