Viazacie splinty (nite) so zámkom

Systém určený pre ručnú aplikáciu viazacích splintov so zámkom. V ponuke klasický typ hlavičky a zámku (fixná veľkosť oka) alebo retiazkový typ (veľkosť oka je možné prispôsobiť potrebným zatiahnutím retiazky v zámku). Používanie tohto typu splintov je jednoduché: operátor len jednoducho vsunie koniec splintu do zámku. Pre veľkoobjemové etiketovanie možnosť použiť ručný aplikačný nástroj V-Tool.

Použite: široké použitie, napr. aplikácia visačiek na tvrdé výrobky akými sú topánky, koža, kabelky, okuliare, hrnčeky apod.

Viazacie splinty: ekonomické prevedenie LoopLock (80, 130 a 210 mm, hlavička + zámok v tvare valčeka), retiazkové SuperTie (125 mm, hlavička + zámok v tvare kužela), Avery Dennison Super-A-Tach (hlavička + zámok v tvare valčeka), Avery Dennison Super-A-Tie (retiazkové, hlavička + zámok v tvare kužela)

Program StringTach - luxusný vzhľad

Bol vyvinutý za účelom dať výrobku lepši vhľad. Určené pre drahší a luxusnejší tovar - dáva výrobkom lepší imidž. Je to prvý systém, ktorý kombinuje estetický dojem textilných viazacích splintov s rýchlosťou a bezpečnosťou bežných plastových splintov. Aplikácia je jednoduchá a nevyžaduje žiadne aplikačné nástroje. Stačí zasunúť koniec do hlavičky zámku.

Použite: označovanie šperkov, hodiniek, kabeliek, hračiek, značkového oblečenia a vôbec tovaru vyššej cenovej kategórie

Viazacie splinty: textilné biele alebo čierne StringTach (120 mm a 200 mm)

Aplikačná pištol Avery Dennison V-Tool

Ručné aplikačné kliešte vhodné pri veľkoobjemovom etiketovaní. V-Tool je ľahučká pištol, takže práca s ňou je bezproblémová. Je typická svojim hákom, ktorý prevlečiete cez otvor na výrobku a pri stlačení spúšte jednoducho prevlečie viazací splint a uzamkne ho.

Použite: široké použitie, napr. aplikácia visačiek na tvrdé výrobky akými sú topánky, koža, kabelky, okuliare, hrnčeky apod.

Aplikačná pištol: Avery Dennison V-Tool
Viazacie splinty: klasické s hlavičkou a zámkom (64 mm, 75 mm, 125 mm, 50 ks / bloček)

Sťahovacie (viazacie káblové) pásky

Firma Avery Dennison má dlhoročné skúsenosti s výrobou a inováciou káblových pások. V ich ponuke nájdeme rôzne riešenia špecifických problémov pri zväzovaní a upevňovaní káblov. Pásky, ktoré ponúkame sú v špičkovej kvalite, vysokej účinnosti a majú širokú škálu použitia. V ponuke máme aj kliešte na sťahovacie pásky, ktoré uľahčia prácu stiahnutím a odstrihnutím nepotrebného konca pásky.

klasické - miniatúrne, stredné, štandarné, heavy duty a extra heavy duty (extra silné)
s uvoľnením - stlačením západky uvoľníte pásku, riešenie pre dočasné inštalácie
BAR-LOK (rebríkové) - pevnejšie, ľahšie, pružnejšie
2-hlavičkové - umožňujú stiahnuť 2 zväzky za pomoci 2 hlavičiek
s identifikačným štítkom - štítok možné využiť na označenie loga, mena firmy atď.
so skrutkou - montážne pásky
zacvakávacie do otvoru - montážne pásky

Použite: široká škála použitia - zväzovanie, párovanie, uchytenie ...

Aplikačné kliešte: k dispozícii kliešte ručné alebo pneumatické
Sťahovacie pásky: rôzne dĺžky, materiál, prevedenie, uchytenie (kontaktujte nás, určite nájdeme vhodné riešenie práve pre Vás)

Ukážky aplikácie

Ukážka aplikácie viazacích splintov a káblových (sťahovacích) pások.

Kontaktujte nás. Máme riešenie aj pre Vás.