Flexibilný systém pre rôzne formáty balenia

Avery Dennison IndES® je špecifický svojim unikátnym dizajnom a širokou škálou použitia pri balení. Za pomoci tohto prístroja dokážete jednoducho a rýchlo pripevniť výrokok k tvrdej podložke (napr. kartónová karta / obal) za pomoci špeciálnych splintov v dĺžke od 15 mm až po 200 mm. Splinty sú pružné v ťahu a zároveň pevné tak, aby bezpečne prichytili tovar ku podložke. Dokážu sa prispôsobiť rôznym rozmerom a tvarom jednotlivých výrobkov. Tento systém je možné používať ako samostatný modul alebo je možné ho integrovať do automatizovaných výrobných baliacich liniek.

Použite: balenie hračiek, ponožiek, šperkov, náradia, textilu, kuchynských pomôcok, športového príslušenstva ...

Splinty: štandard alebo heavy duty, od 15 mm až po 200 mm (10 000 splintov v kotúči)

Znižujte náklady, zvyšujte produktivitu

Nahradením konvenčných metód ručného balenia pomocou systému IndES® od firmy Avery Dennison môžeme docieliť:

  • Zníženie prestojov skrátením času a krokov pri balení
  • Zníženie pracovného zaťaženia operátora
  • Zníženie nákladov na baliaci materiálTento systém je možné používať ako samostatný modul alebo je možné ho integrovať do automatizovaných výrobných baliacich liniek. Operátor má možnosť zvoliť si, či bude používať len jedno alebo dve ihly pri aplikácii. Taktiež firma Avery Dennison poskytuje nadstavbu, ktorá je vhodná pri balení objemnejších alebo ťažších produktov.

Zvýšená interakcia produkt - zákazník

Iná forma balenia vytvára atraktívnejší pohľad na produkt zo strany zákazníka, tovar sa viac zviditeľňuje v regáli a výsledkom je pozitívny dojem zákazníka ako pred, tak aj po kúpe.

  • Atraktívna prezentácia tovaru pri predaji.
  • Priama interakcia zákazníka priamo s tovarom.
  • Rýchlejšie, jednoduchšie a bezpečnejšie odbalenie tovaru po kúpe.Vystavený tovar vďaka tomuto systému dostáva čistý vzhľad v porovnaní s viazacími páskami alebo svorkami. Použité splinty sú tenké, ale zároveň pevné a bezpečné a nijak nenarušujú a neprekážajú grafike a textu na kartónovej podložke.

Ukážky aplikácie systému balenia indES®

Kontaktujte nás. Máme riešenie aj pre Vás.