Profesionálny stroj pre zvýšenie rýchlosti, efektivity a flexibility

Systém Avery Dennison ST9500® je určený k veľkoobjemovému označovaniu etiketami alebo štítkami pre maloobchodnú prezentáciu alebo aj pri procese výroby. Tento inovovaný stroj používa plastové splinty, ktoré majú porovnateľnú pevnosť ako kovové sponky a sú ľahko odstrániteľné bez potreby použitia nožníc. Ich tenký profil nespraví do materiálu dierku a tým ho nepoškodia.

ST9500® je navrhnutý tak, aby bol nenáročný na údržbu aj vďaka tomu, že už nemá elektromagnetickú cievku ani spojku. Je poháňaný úsporným ekektromotorom s možnosťou elektronického programovania a pracuje s automatickým podávačom 25 000 splintov, čo umožňuje dosahovať vysokú produktivitu práce.

Použite: označovanie jeans-ov (riflový program), nohavíc, oblečenia vreckovou alebo pásovou etiketou / štítkom z kartónu, označovanie reklamných štítkov na rukávoch oblekov a kabátov, párovanie a balenie ponožiek, uzatváranie sáčkov namiesto kovových sponiek, pri šití v krajčírskom odvetví

Splinty: pevné polyuretánové s tenkým profilom vo farbe priehľadná, biela, čierna, sivá, oranžová. Sú ľahko odstrániteľné.
Náhradné ihly: tenká FINE a ultra tenká ULTRA FINE (možnosť prevedenia Heavy Duty)

Čistý, pôsobivý a nezabudnuteľný vzhľad

Určené pre profesionálov, ktorý chcú zapôsobiť na zákazníka s čistým a nezabudnuteľným vzhľadom pri vystavovaní tovaru v maloobchode. Na rozdiel od klasických kovových sponiek poskytujú flexibilné a úzko-profilové splinty ST9500 pevné a bezpečné uchytenie etikety, ktorú je možné ľahko odstrániť rukou bez rizika poškodenia materiálu. Naviac sú bezpečnejšie, pretože nemajú žiadne ostré hrany.

  • Ľahko odstrániteľné rukou bez rizika poškodenia materiálu.
  • Bezpečnejšie ako nite. Nie je potrebné použiť na odstránenie nožničky.
  • Bezpečnejšie ako kovové sponky, ktoré môžu mať ostré hrany.

Ukážky aplikácie sponkovacieho stroja ST9500®

Kontaktujte nás. Máme riešenie aj pre Vás.