Systém EHD - výroba matracov

Systém Avery Dennison EHD šetrí čas (zabudnite na čakanie kým uschne nanesené lepidlo), výrobné náklady a bol vyvinutý na spájanie vrstiev molitanu pri výrobe matracov. Tento systém nahrádza používanie rôznych zdraviu škodlivých lepidiel. Stačí len prepichnúť niekoľko vrstiev molitanu špeciálne dlhou a mimoriadne pevnou ihlou a stisknúť spúšť. Jednotlivé vrstvy matraca tak zostávajú pevne spojené. Dokonca možná aplikácia aj na upevnenie pružín k molitanu.

Žiadny neporiadok. Žiadny čas schnutia. Žiadne pachy po lepidlách.


Vďaka tomuto systému docielite aj vyššiu spokojnosť medzi zákazníkmi, pretože už nenastanú problémy (posúvanie, praskanie) medzi jednotlivými vrstvami matraca, ak sa odlepí lepidlo a splinty použité pri aplikácii sú bez zápachu po lepidle.

Aplikačný modul: priemyselný modul EHD s dlhou ihlou
Náhradné ihly: extra silná dlhá EHD
Splinty: spevnené T-End (od 22 mm po 78 mm, 50 ks na bločku) s min. pevnosťou 6.6 kg (po aplikácii)

Pneumatické moduly - zvýšenie produktivity, zníženie nákladov

Pneumatické moduly sú určené pre malé, stredné aj veľké prevádzky, ktoré vyrábajú vo väčších množstvách. Jednotlivé moduly sú vyrobené z pevného a odolného materiálu a pracujú na báze stlačeného vzduchu. Ich výhoda spočíva hlavne v tom, že operátor má pri použití pneumatického modulu obe ruky voľné a môže ich využiť na manipuláciu s tovarom, keďže nemusí držať a stláčat klasickú splintovaciu pištoľ.

Jednotlivé moduly je možné používať samostatne (predkonfigurovaný systém so stojanom) alebo ich možno prispôsobiť a zakomponovať priamo do výrobnej linky. Systém je teda možné zostaviť na mieru a všetko záleží na Vašej špecifickej aplikácii.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte a prejdeme s Vami spoločne nasledovné kroky a nájdeme pre Vás to najvhodnejšie riešenie:

  1. Výber pneumatického splintovacieho modulu (Štandard, Fine Fabric, System 1000 alebo Extra Heavy Duty)
  2. Výber vhodnej ihly
  3. Výber vhodných splintov
  4. Výber vhodného stojana a ovládača (ručný alebo nožný)

Ukážky pneumatických modulov

Kontaktujte nás. Máme riešenie aj pre Vás.