Kompaktný a veľmi príjemný dizajn

Jedná sa o kvalitné výrobky významného výrobcu etiketovacích klieští – talianskej firmy OPEN DATA. Oba modely BLITZ aj JOLLY sú ľahké, jednoducho ovládateľné, telo majú vyrobené z veľmi odolnej umelej hmoty (vydržia napr. pád zo stola), majú kompaktný, veľmi príjemný vzhľad a svojou kvalitou sa vyrovnajú iným, avšak podstatne drahším značkám na trhu.

Etiketovacie kliešte sú základným prvkom každej predajne alebo prevádzky. Ak potrebujete označiť tovar etiketou s cenou alebo v sklade dať na dôležité dokumenty a tovar popisy na etikete. Toto všetko zvládnete práve s kvalitnými etiketovacími kliešťami.

Použite: označovanie tovaru cenovkou, kódom

Model BLITZ alebo ekonomickejší JOLLY

Etiketovacie kliešte BLITZ sú určené prevažne pre veľkoobjemové etiketovanie v supermarketoch, veľkoskladoch. Majú kvalitnejšie prevedenie s možnosťou buď len číslicové, kombinované (aj s písmenami v riadku) alebo krokovacie (po každom stlačení sa zvýši číslo o 1).

Počet riadkov (BLITZ): 1-riadkové, 2-riadkové, 3-riadkové

Etiketovacie kliešte JOLLY sú v ekonomickejšom prevedení a vhodné hlavne pre klasické maloobchodné predajne. K dispozícii len v číslicovom prevedení.

Počet riadkov (JOLLY): 1-riadkové, 2-riadkové

V ponuke aj farbiace valčeky a etikety rôznych veľkostí a farieb.

Ukážky etiketovacích klieští Blitz, Jolly

Kontaktujte nás. Máme riešenie aj pre Vás.