z-nasej-ponuky.gif, 2 kB Systémy aplikácie visačiek...boli vyvinuté firmou AVERY DENNNISON na začiatku 60.rokov minulého storočia. Tento spôsob je stále najpoužívanejším v priemyselnej výrobe... Viac »

aplikacie_uvodna1.jpg, 31 kB

Kontakt: +421 44 553 12 19, +421 908 493 778

Aplikácie a riešenia - ponuka výrobkov

Ak doposiaľ používate povrázok, lepiacu pásku, nite, špendlíky, kovové sponky, lepidlo, háčky alebo viazacie drôtiky, mali by ste sa víac dozvedieť o splintovacích riešeniach od firmy AVERY DENNISON.

V obore označovania tovaru cenovkami alebo samolepiacimi etiketami patrí medzi najúspešnejšie firmy TOWA a BLITZ, preto používame a propagujeme ich výrobky.

Aplikácie a riešenia

Aplikácia visačiek

aplikacia_visaciek.jpg, 5 kB Splintovacie pištole, splinty a riešenia určené pre všeob. etiketovanie a splintovanie, pre jemné a mäkké materiály alebo pre aplikácie vyžadujúce mimoriadnu pevnosť. Viac »

Poistné riešenia

aplikacia_visaciek.jpg, 5 kB Viazacie pásky určené predovšetkým za účelom riešenia špecifických problémov pri zväzovaní a upevňovaní napr. káblov. Široká škála použitia. Viac »

Spotrebiteľské riešenia

aplikacia_visaciek.jpg, 5 kB Systém MicroStitch a Gombíkovač. Nahradia špendlíky, lepidlo, velké splinty. Využitie pri remeselných domácich prácach, výzdobe, úprave odevov atď. Viac »

Riešenia balenia

aplikacia_visaciek.jpg, 5 kB Systémy riešenia balenia nahradzujú nebezpečné kovové spony a nešikovné viazacie pásky. Umožňujú zvýšenie produktivity práce až o 50%. Viac »

Bezpečnostné riešenia

aplikacia_visaciek.jpg, 5 kB Systémy chránia tovar pred zlodejmi v prípade manipulácie tovaru priamo zákazníkom (prehliadka, skúšanie atď.). V ponuke aj špeciálne plastové plomby. Viac »

Aplikácia samolepiacich etikiet

aplikacia_visaciek.jpg, 5 kB Aplikátory TOWA sú určené k ručnej aplikácii predtlačených etikiet, ktorých dĺžku sníma mechanický senzor (zabezpečí presnú aplikáciu etikety). Viac »

Etiketovacie kliešte

aplikacia_visaciek.jpg, 5 kB Ponúkame kvalitné etiketovacie kliešte BLITZ (vhodné pre veľkosklady, supermarkety) a JOLLY (pre bežné použitie v maloobchode). Viac »