z-nasej-ponuky.gif, 2 kB Systémy aplikácie visačiek...boli vyvinuté firmou AVERY DENNNISON na začiatku 60.rokov minulého storočia. Tento spôsob je stále najpoužívanejším v priemyselnej výrobe... Viac »

aplikacie_uvodna1.jpg, 31 kB

Kontakt: +421 44 553 12 19, +421 908 493 778

Riešenia balenia

V rámci baliacich aplikácií Vám ponúkame systémy SNS a VNS. Do tohto programu však môžeme zaradiť aj systémy MicroPin a MicroTach.

Systém SNS (Single Needle System)

Účinne a efektivne páruje objemnejšie textilné výrobky. Ideálny pre balenie, párovanie zimných a športových ponožiek, čiapky s rukavicami apod. Systém SNS používa jednu dutú ihlu k pretiahnutiu plastovej sponky v tvare "I" výrobkom. Takto spárované výrobky majú krajší vzhľad pri vystavení v obchode.

aplikacia1.jpg, 11 kB aplikacia2.jpg, 11 kB

Systém VNS (Variable Needle System)

Systém VNS je efektívnym riešením (umožňuje zvýšiť produktivitu práce až o 50%) pri balení (upevnení) mäkkých i tvrdých výrobkov na kartónovú podložku. Môže nahradiť kovové sponky, viazacie pásky, lepidlo atď. Tovar tým pádom zostáva bezpečne spojený, má lepší vzhľad pri predaji, umožňuje zákazníkovi nielen vidieť ale aj ohmatať. Systém pracuje na základe dvoch nastaviteľných dutých ihiel, ktorými prechádzajú pružné plastové sponky. Systém VNS môže byť ľahko zabudovaný do automatizovanej výrobnej linky.

aplikacia3.jpg aplikacia4.jpg aplikacia5.jpg aplikacia6.jpg aplikacia7.jpg aplikacia8.jpg aplikacia9.jpg aplikacia10.jpg aplikacia11.jpg aplikacia12.jpg aplikacia13.jpg aplikacia14.jpg

Systém SNS, VNS

system-vns.jpg

Systém VNS

  • nastaviteľný systém ihiel
  • možnosť zabudovania do výrobnej linky
system-sns.jpg

Systém SNS

  • používa jednu ihlu
  • vhodný na párovanie ponožiek

Splinty

Splinty svojou pružnosťou pevne prichytia predmet k podložke.

Dlžka (v mm) Približná dĺžka po natiahnutí (v mm) Farba  
13 25 Prírodná, Či splint.jpg
20 29 Prírodná, Či
30 44 Prírodná, Či
44 60 Prírodná, Či
54 76 Prírodná, Či
64 83 Prírodná, Či