z-nasej-ponuky.gif, 2 kB Systémy aplikácie visačiek...boli vyvinuté firmou AVERY DENNNISON na začiatku 60.rokov minulého storočia. Tento spôsob je stále najpoužívanejším v priemyselnej výrobe... Viac »

aplikacie_uvodna1.jpg, 31 kB

Kontakt: +421 44 553 12 19, +421 908 493 778

Aplikácia visačiek - označovanie tovaru a textilu

Systémy aplikácie visačiek boli vyvinuté firmou AVERY DENNNISON na začiatku 60.rokov minulého storočia. Tento spôsob je stále najpoužívanejším v priemyselnej výrobe aj vďaka rýchlej, bezpečnej a cenovo prijateľnej metóde označovania tovaru / textilu cenovkou alebo obchodnou známkou.

Prosím vyberte si program, ktorý sa najviac hodí pre Vaše použitie:


Program ŠTANDARD

program-standard.jpg, 5 kB Vhodný pre všeobecné etiketovanie a splintovanie (označovanie tovaru). Vrátane Avery Dennison Mark lll série.

Program FINE FABRIC

program-fine-fabric.jpg, 5 kB Vhodný pre jemné a mäkké materiály alebo pre aplikácie vyžadujúce tenšie splinty. Zníženie rizika vzniku dierok, prípadne poškodenia materiálu.

Program Systém 1000

program-system1000.jpg, 5 kB Bol vyvinutý za účelom dosiahnutia vyššej produktivity a je určený pre veľkoobjemové všeobecné etiketovanie vďaka rolku 1000 splintov.

Univerzálne papierové visačky

papierove-visacky.jpg, 5 kB Papierové visačky v ponuke s tlačou, bez tlače, so symbolmi, okrúhlymi alebo hranatými rohmi.

Program Secur-A-Tach

program-secur-a-tach.jpg, 5 kB Program určený k ručnej aplikácii visačiek na "tvrdom" tovare: obuv, kožená galantéria, okuliare apod. Možnosť využiť i ručného aplikačného nástroja.

Program StringTach

program-string-tach.jpg, 5 kB Program podobný programu Secur-A-Tach s tým rozdielom, že bol vivynutý za účelom dať výrobku lepši vhľad. Určené pre drahší tovar.

Sponkovací stroj ST9000/ST4500

sponkovaci-stroj.jpg Štandard v odevnom priemysle. Vhodný pre upevňovanie textilných visačiek vyrobených z kartónu, reklamných štítkov, párovanie ponožiek.

Program Super Heavy Duty (SHD)

program-shd.jpg, 5 kB Určené pre náročné baliace a párovacie aplikácie (napr. koberce, koža apod.). Splinty SHD udržia až 10kg.

Program Extra Heavy Duty (EHD)

program-ehd.jpg, 5 kB Systém bol vyvinutý pre zjednodušenie výroby obuvi počas výrobného procesu vďaka silnejším a dlhším splintom tvaru T (tzv. Extra Heavy Duty T-End).

Program Priemyselný gombíkovač

program-priem-gombikovac.jpg, 5 kB Zvlášť vhodný pre rôzne montážne aplikácie (tesnenie dvier u áut, výroba sedacích súprav). Jedinečné splinty vyrobené z polyuretánu.

Program Etiketovanie potravín

program-etik-potravin.jpg, 5 kB Program určený k označovaniu potravinárskych výrobkov (napr mäso, ryby, ovocie apod.). Systém schválený v štátoch EU.

Program MicroTach

microtach.jpg Jedinečný systém MicroTach nahradzuje nite, špendlíky a kovové sponky. Používa sa výhrande pri spájaní dvoch materiálov.

Program MicroPin

micropin.jpg Prakticky neviditeľný a pre zákazníka bezpečný. Bol vyvinutý špeciálne pre balenie košiel a tričiek.